Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Dziękujemy

Dziękujemy

Warszawa 15.03.2017

Mieć dobre serce, zawsze służyć innemu, być bliźnim pomocnym, nie pytać się czemu. To daje zawsze prawdziwą radość życia i w duszy zostają radosne przeżycia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie w przygotowaniu i przebiegu koncertu charytatywnego „Dla Madzi”, który odbył się 27 lutego 2017 roku w Krasnostawskim Domu Kultury. Dziękujemy wszystkim artystom , którzy swoim występem umilili to wydarzenie.

  • Panu Patrycjuszowi  Sokołowskiemu  i Tomaszowi Głębockiemu   – artystom Teatru Muzycznego w Lublinie
  • Zespołom  Tanecznym  z Młodzieżowego Domu Kultury „Zygzak” i „Zygzaczek”
  • Pani Marzenie  Darmochwał i Pani Annie Klus z Młodzieżowego Domu Kultury za przygotowanie młodzieży do udziału w koncercie
  • Indze  Iskra i Martynie Liśkiewicz  –uczennicom  Zespołu Szkół nr 1 w Krasnymstawie
  • Pani Danucie  Perestaj
  • Zespołowi  „Apostolica” prowadzonemu  przez Pana Lucjana Chruściela
  • NataliiWawrzyńczyk półfinalistce program  „Must be the Music”
  • Adrianowi  Makarowi – zwycięzcy programu „Mam talent”

Szczególne podziękowania kierujemy do Zespołu Centrum Integracji Społecznej za wydrukowanie plakatów, zaproszeń, cegiełek, biletów wstępu. Krasnostawskiemu Domu Kultury  – za udostępnienie sali i umożliwienie zorganizowania koncertu.

Panu Tadeuszowi Kicińskiemu za przeprowadzenie licytacji .Do członków Stowarzyszenia Twórców Kultury ,,Paleta” i członków Stowarzyszenia Twórców Ludowych za przekazanie prac na licytację. Do osób prywatnych, które przekazały swoje wyroby artystyczne: Ciastkarni  Państwa Kawa  i Ciastkarni „Timm” -  za przekazanie słodyczy na poczęstunek. Dziękujemy bardzo serdecznie Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Zakręciu – za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Rodzicom za wszelką pomoc w przygotowaniu koncertu.

                                                                                                 Klasa III b G z wychowawcą

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania