Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 28.11.2014

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

W dniu 27 listopada  2014 r. odbyła się w  naszej szkole Dyskoteka Andrzejkowa. Andrzejki to idealny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole organizując dyskotekę, obfitującą w różne atrakcje. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wraz z opiekunami. Bardzo wielu uczniów chciało sprawdzić, co ich czeka w przyszłości. Każdy miał okazję by wziąć udział w tradycyjnych w tym dniu zabawach i wróżbach.
Nasi DJ, czyli uczniowie klasy III gimnazjum  zadbali, oto aby na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy.
Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. W czasie tego magicznego wieczoru można było sobie powróżyć, wysłuchać przepowiedni. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali  nauczyciele, dzięki którym dyskoteka przebiegała sprawnie. Dyskoteka była bardzo udana! Frekwencja również dopisała.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania