Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
Dyskoteka Andrzejkowa

Dyskoteka Andrzejkowa

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 27.11.2016

Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze

Dnia 23 listopada 2016r. w ZS w Latowiczu odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Andrzejki to idealny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole organizując dyskotekę, obfitującą w atrakcje. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski Gimnazjum.
Nasz DJ, Krystian Lewandowski zadbał, oto aby na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy.
Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty.
 W czasie tego magicznego wieczoru można było sobie powróżyć, wysłuchać przepowiedni. Andrzejkowe szaleństwo trwało do 19.00, choć przykro było kończyć tak udaną zabawę. Podsumowując – dyskoteka była wspaniała!!! Wszyscy wychodzili zadowoleni, z nadzieją, że to nie ostatnia taka dyskoteka…

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania