Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Latowiczu
Dyskoteka Andrzejkowa

Dyskoteka Andrzejkowa

Warszawa 25.11.2015

25 listopada 2015r.

W Zespole Szkół  w Latowiczu, nie tylko się uczymy, ale też świetnie bawimy. Idealną okazją do zabawy była zorganizowana przez Samorząd Uczniowski - dyskoteka andrzejkowa. Uczniowie bawili się w rytm najnowszych przebojów muzycznych. Największą jednak atrakcją były wróżby. Każdy uczeń mógł dzięki nim dowiedzieć się kim zostanie i co go czeka w przyszłości. Kto był ten wie, że zabawa się udała. Przy dobrej muzyce wszyscy świetnie się bawili. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.