Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Latowiczu
DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Warszawa 08.12.2014

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

W dniu 27 listopada  2014 r. odbyła się w  naszej szkole Dyskote

Andrzejkowa. 

Andrzejki to idealny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole organizując dyskotekę, obfitującą w różne atrakcje. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wraz z opiekunami. Bardzo wielu uczniów chciało sprawdzić, co ich czeka w przyszłości. Każdy miał okazję by wziąć udział w tradycyjnych w tym dniu zabawach i wróżbach.
Nasi DJ, czyli uczniowie klasy III gimnazjum  zadbali, oto aby na dyskotece nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy.
Dzięki temu wszyscy wspaniale się bawili od pierwszej do ostatniej minuty. W czasie tego magicznego wieczoru można było sobie powróżyć, wysłuchać przepowiedni. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali  nauczyciele, dzięki którym dyskoteka przebiegała sprawnie. Dyskoteka była bardzo udana! Frekwencja również dopisała.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.