Powrót do BlogowiSKO Społeczna Szkoła Podstawowa "Ad Astra"
Dyskoteka andrzejkowa

Dyskoteka andrzejkowa

Wpis dodany przez szkołę Społeczna Szkoła Podstawowa "Ad Astra"
Warszawa 26.11.2017

Pierwsze z zaplanowanych działań konkursowych

23 listopada SU zorganizował charytatywną dyskotekę andzrzejkową. Uczniowie bawili się w rytm najnowszych hitów muzycznych. Podczas imprezy można było skorzystać z magicznych wróżb, które przygotowała każda klasa. Tego wieczoru każdy uczeń mógł dowiedzieć się, kim zostanie w przyszłości, poznać swoje przeznaczenie z kart, magicznych serc lub z pysznych ciasteczek. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne zadania i wykonywał je bądź szukał swojej szczęśliwej liczby. Największą atrakcją była wróżba z butami. Energię straconą podczas tańców można było uzupełnić smakołykami z minisklepiku. Pieniądze zebrane z biletów i wróżb zostana przeznaczone na wsparcie dla małej Michalinki.

Dziękujemy :)

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.