Powrót do BlogowiSKO Społeczne Gimnazjum "IT" w Miliczu
Dyskoteka

Dyskoteka

Wpis dodany przez szkołę Społeczne Gimnazjum "IT" w Miliczu
Warszawa 20.01.2016

Dyskoteka andrzejkowa to była świetna zabawa dla każdego z uczniów naszego gimnazjum. Mam nadzieję, że każdy będzie ją ciepło i radośnie wspominał.

27 listopada odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa zorganizowana z inicjatywy Rady Uczniów. Zgodnie z tradycją nie zabrakło wróżb andrzejkowych. Mogliśmy się dowiedzieć, jakie imię będzie nosił ( -a) nasz wybranek/ nasza wybranka, kim będziemy w przyszłości. W czasie dyskoteki odbyły się liczne konkursy z nagrodami. Atrakcją wieczoru okazał się konkurs karaoke, gdzie soliści, duety i zespoły próbowały swoich sił w utworach znanych wykonawców. Nie zabrakło również zabaw integracyjnych, które prowadził nasz “Mistrz Ceremonii” Robert Chołodecki. Bawiliśmy się wspaniale w fantastycznej atmosferze i muzyce, którą zapewnił DJ Dudzik i jego pomocnicy DJ Mrozik, DJ Łuczak i DJ Szymon.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania