Powrót do BlogowiSKO Społeczne Gimnazjum "IT" w Miliczu
Dyskoteka

Dyskoteka

Wpis dodany przez szkołę Społeczne Gimnazjum "IT" w Miliczu
Warszawa 20.01.2016

Dyskoteka andrzejkowa to była świetna zabawa dla każdego z uczniów naszego gimnazjum. Mam nadzieję, że każdy będzie ją ciepło i radośnie wspominał.

27 listopada odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa zorganizowana z inicjatywy Rady Uczniów. Zgodnie z tradycją nie zabrakło wróżb andrzejkowych. Mogliśmy się dowiedzieć, jakie imię będzie nosił ( -a) nasz wybranek/ nasza wybranka, kim będziemy w przyszłości. W czasie dyskoteki odbyły się liczne konkursy z nagrodami. Atrakcją wieczoru okazał się konkurs karaoke, gdzie soliści, duety i zespoły próbowały swoich sił w utworach znanych wykonawców. Nie zabrakło również zabaw integracyjnych, które prowadził nasz “Mistrz Ceremonii” Robert Chołodecki. Bawiliśmy się wspaniale w fantastycznej atmosferze i muzyce, którą zapewnił DJ Dudzik i jego pomocnicy DJ Mrozik, DJ Łuczak i DJ Szymon.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

MikołajkowiSKO

07.12.2019
6 grudnia odbył się u nas MIKOŁAJKOWY KIERMASZ CIASTECZEK Kiermasz trwał cały dzień i był oblegany na każdej przerwie. Z cała pewnością każdy znalazł coś słodkiego. Zysk ze sprzedaży ciasteczek zasilił konto SKO .
Więcej MikołajkowiSKO

Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

07.12.2019
W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na Szlachetną Paczkę na terenie Gminy Wąsewo. Celem akcji jest wsparcie mieszkańców, którzy nie mają możliwości normalnego funkcjonowania.
Więcej Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.

07.12.2019
W ubiegłym roku w przedsięwzięcie włączyli się uczniowie i nauczyciele z ponad 6 tys. placówek. Organizowali oni zbiórki darów dla potrzebujących, pomagali seniorom w przedświątecznych porządkach, odwiedzali osoby chore i samotne. W tym roku i my postanowiliśmy dołączyć do tej akcji. Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski zapozna się z działaniami prowadzonymi przez szkoły, przedszkola i placówki oświatowe w okresie przedświątecznym.
Więcej Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.