Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Dyktando z pojęciami bankowymi

Dyktando z pojęciami bankowymi

Warszawa 06.03.2014

"Bierzemy byka za rogi"

3 marca 2014 odbył się w naszej szkole konkurs ortograficzno - bankowy. Chętni uczniowie pisali dyktando z pojęciami bankowymi. Zwycięzcami okazali się uczniowie klas III, którzy popełnili jedynie  błędy interpunkcyjne. Wszystkie pojęcia bankowe zostały napisane bezbłędnie. Gratulujemy wiedzy i umiejętności ortograficznych. Dyplom zaprojektowała skarbnik SKO z klasy II.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.