Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie z oddziałami gimnazjalnymi (Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza)
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Warszawa 31.01.2016

Dnia 22 stycznia br. w Gimnazjum w Niedźwiadzie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

W zawodach udział wzięło 9 szkół z naszego powiatu: Gimnazjum nr 2 z Lubartowa, Gimnazjum nr 1 z Lubartowa, Gimnazjum z Kocka, Gimnazjum z Kamionki, Gimnazjum z Niedźwiady, Gimnazjum z Firleja,  Gimnazjum z Łuccki, Gimnazjum ze Skrobowa oraz Gimnazjum z Woli Sernickiej. Mistrzostwa rozegrane zostały systemem pucharowym tzw. „ruskim” do 2 przegranych meczów, gdzie pierwsze miejsce jest z prawej strony drabinki, a miejsce drugie z lewej strony.

Dobrze w zawodach zaprezentowały się nasze drużyny. Chłopcy zajęli trzecie miejsce, natomiast dziewczęta uplasowały się na piątej pozycji. Oto wyniki naszych zespołów w turnieju:

Dziewczęta:

Gimnazjum nr 2 Lubartów – Gimnazjum Niedźwiada    0:3

Gimnazjum nr 2 Lubartów – Gimnazjum Wola Sernicka 3:2

Gimnazjum nr 2 Lubartów – Gimnazjum Skrobów       0:3

Chłopcy:

Gimnazjum nr 2 Lubartów – Wola Sernicka                 3:0

Gimnazjum nr 2 Lubartów – Gimnazjum nr 1 Lubartów    3:1

finał

Gimnazjum nr 2 Lubartów – Gimnazjum Łucka            2:3

o II miejsce

Gimnazjum nr 2 Lubartów – Gimnazjum nr 1 Lubartów   1:3

Gimnazjum nr 2 w Lubartowie reprezentowali: drużyna dziewcząt – Angelika Nowosad i Daria Mąka, drużyna chłopców – Bartosz Kowalczyk i Maciej Miękina.

Opiekunem drużyn był Arkadiusz Smolarz.

Pozostałe wpisy z tej kategorii