Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
….do wieczora

….do wieczora

Warszawa 06.02.2015

A po południu następna porcja ciast i ciasteczek – rureczki z kremem, babeczki, ciasteczka owsiane , muffinki i przepyszne ciasto z kremem - kantyczka .

 Ten kiermasz został przygotowany dla naszych rodziców – którzy dzisiaj przyjdą na wywiadówkę semestralną .  Mamy nadzieję, że nasze smakołyki poprawia im humor, uspokoją niepokoje i udobruchają . Nie martwcie się Kochani rodzice – zobaczcie jaka z nas fajna młodzież. I kupcie ciasteczko. Dla rodziców kiermasz przygotowała druga grupa wolontariuszy- członków SKO z klasy IIb – Ilona Śliwa, Weronika Szewc, Wiktoria Florek, Kamila Złomańczuk i Jakub Białek. Więcej zdjęć  z dzisiejszych kiermaszów na stronie szkoły : www. gimstzamosc.pl 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień