Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Dni Otwartej Biblioteki

Dni Otwartej Biblioteki

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 17.03.2017

14 i 15 marca na zaproszenie nauczycielek: Joanny Grabowskiej i Anny Szczepkowskiej szkolną bibliotekę odwiedziły dwie grupy 4-latków z Przedszkola Nr 4.

Dla maluchów została przygotowana sztuka teatralna pt. : „Czas na bajkę” w wykonaniu uczniów gimnazjum z klasy 2b. W bajkowe role wcielili się: Damian Łączyński, Krzysztof  Rochmiński, Natalka Dudzińska, Eliza Józefowicz, Kinga Kosińska, Maria Wółkiewicz  i Basia Żelasko. Swoją grą dostarczyli przedszkolakom wiele radości. Dzieci chętnie dzieliły się wrażeniami po obejrzeniu sztuki, opowiadały o swoich doświadczeniach z książkami, które czytają im dorośli.

    Oprócz  przedstawienia teatralnego dla małych gości były zorganizowane zabawy czytelnicze,  przygotowane przez  uczennice z klasy 6c, które prowadzą od listopada cykliczne zajęcia czytelnicze z 4-latkami w przedszkolu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień