Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Aukcja prac

Aukcja prac

Warszawa 27.02.2017

Twórczość artystów ludowowych - wsparciem dla Madzi

W odpowiedzi na ogłoszoną na terenie miasta akcję charytatywną zgłosiło wiele osób dobrej woli chętnych do uczestniczenia w aukcji,  oferując swoje prace artystyczne oraz wyroby ludowe.Wśród darczyńców byli członkowie Stowarzyszenia Twórców Ludowych, Stowarzyszenia Twórców Kultury"Paleta" oraz osoby indywidualne.Aukcję prowadził Przewodniczacy Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Urzędu Miasta Krasnystaw- pan Tadeusz Kiciński.Szczególnie wzruszające było przekazanie do licytacji przez niepełnosprawnego kolegę Magdy koszulki sportowej z autografem tenisisty Jerzego Janowicza. Licytowanych było 34 prac, wszystkie zostały sprzedane.Część z nich przekazano Magdzie. Dochód z aukcji wyniósł prawie 5 tysięcy złotych.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania