Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Aukcja prac

Aukcja prac

Warszawa 27.02.2017

Twórczość artystów ludowowych - wsparciem dla Madzi

W odpowiedzi na ogłoszoną na terenie miasta akcję charytatywną zgłosiło wiele osób dobrej woli chętnych do uczestniczenia w aukcji,  oferując swoje prace artystyczne oraz wyroby ludowe.Wśród darczyńców byli członkowie Stowarzyszenia Twórców Ludowych, Stowarzyszenia Twórców Kultury"Paleta" oraz osoby indywidualne.Aukcję prowadził Przewodniczacy Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Urzędu Miasta Krasnystaw- pan Tadeusz Kiciński.Szczególnie wzruszające było przekazanie do licytacji przez niepełnosprawnego kolegę Magdy koszulki sportowej z autografem tenisisty Jerzego Janowicza. Licytowanych było 34 prac, wszystkie zostały sprzedane.Część z nich przekazano Magdzie. Dochód z aukcji wyniósł prawie 5 tysięcy złotych.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień