Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Debata o bezpieczeństwie w naszej szkole

Debata o bezpieczeństwie w naszej szkole

Warszawa 17.03.2015

Kolejne zadanie Ligi Klas

Poszczególne klasy wytypowały swoich przedstawicieli, którzy zaprezentowali swoje prace (wykonane wcześniej plakaty) podczas debaty pt. "Bezpieczeństwo w naszej szkole".

Wybrani uczniowie spotkali się 12 marca 2015 r. Debatę poprowadził Zarząd SU -Marlena Wiącek, Marcin Cirbus i Anna Spyra, a nad jej przebiegiem czuwali nauczyciele - opiekunowie SU. Ponieważ działanie to było elementem Ligi Klas, zarówno wygląd plakatów, jak i sposób ich prezentacji poddano ocenie Zarządu SU. Każda klasa miała również możliwość przyznania punktów jednej z klas, za wyjątkiem swojej, której zarówno sam plakat, jak i sposób jego prezentacji najbardziej się spodobał.

Zwycięzcą okazała się klasa III a, uzyskując najwyższą ilość punktów. W trakcie debaty uczniowie jednoznacznie przyznali, że nasza szkoła jest bezpieczna i przyjazna, a panująca w niej atmosfera daje im możliwość pełnego rozwoju. Uzyskany efekt poczucia bezpieczeństwa to rezultat wspólnych działań rodziców, uczniów i nauczycieli.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania