Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
Członkowie SKO budują Fabrykę Dobra

Członkowie SKO budują Fabrykę Dobra

Warszawa 09.04.2015

Wolontariusze - członkowie naszego SKO przyjęli zaproszenie do wzięcia udziału w zakrojonym na ogólnopolską skalę programie „Polska Fabryką Dobra”, nad którym Honorowy Patronat objął Minister Pacy i Polityki Społecznej oraz 53 Wojewodów, Marszałków, Prezydentów Miast Wojewódzkich i Wojewódzkich Kuratorów Oświaty.

Program nakierowany jest na poszukiwanie i wdrażanie nowych form budowania pozytywnego wizerunku wolontariatu młodzieżowego, zachęcania nastolatków do uaktywniania się w środowisku lokalnym oraz podnoszenia wartości i znaczenia tych działań jako ważnego elementu rozwoju społeczności lokalnej na terenie całego kraju. A my to właśnie robimy w naszym Talenowisku. Jako wolontariusze – członkowie SKO już  wzięliśmy udział w pierwszym przedsięwzięciu  Fabryki Dobra w Tygodniu Dobrych Uczynków – walcząc o umieszczenie na mapie Polski serducha na nazwie naszej miejscowości – jako symbol budowania dobra.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień