Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa w Rząśniku Włościańskim
Czas podsumowań działalności SKO w r. szk. 2018/19.

Czas podsumowań działalności SKO w r. szk. 2018/19.

Warszawa 29.03.2019

SKO-wicze w tym roku prężnie działali, przeprowadzili wiele akcji zarobkowych, aby zdobyć fundusze na budowę wymarzonego Zaułka Krasnoludków.

Nie zapominają jednak o innych, występowali w Domu Serca (dom Starców), gdzie zaprezentowali przedstawienie z okazji 100-lecia Niepodległej. Nawiązali współpracę z hospicjum-przeprowadzili  3  akcje dla ich podopiecznych. Pamiętali też o poleglych bohaterach, sprzątali ich groby, zorganizowali akcję "Zapal znicz dla bohatera". Zbierają zakrętki dla chorego dziecka. Są też ekologami-zbierają makulaturę, elektrośmieci . TalentowiSKO to piękna inicjatywa, uczymy się zaradności, gospodarności, ale i wrażliwości na drugiego człowieka, potrafimy pomnażać, ale i  dzielić się tym, co mamy. Konkurs kończy się, ale nasza działalność nie, my działamy dalej. Brawo SKO-wicze!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania