Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
"...Czas andrzejek już nadchodzi, w szkole o to się rozchodzi.Bo andrzejki czas niezwykły..."

"...Czas andrzejek już nadchodzi, w szkole o to się rozchodzi.Bo andrzejki czas niezwykły..."

Warszawa 04.12.2017

Andrzejki to stara tradycja ludowa przekazywana z pokolenia na pokolenie.Według dawnych wierzeń ten dzień miał magiczną moc, gdyż uchylał wrota do niezwykłej przyszłości.

W magiczny i niecodzienny nastrój dyskoteki andrzejkowej wprowadziły uczniów wychowawczynie i koleżanki z gimnazjum przygotowując tradycyjne wróżby, układanie butów, przygotowując serca z imionami, czarodziejskie kubeczki czy lanie wosku.Każdy mógł poznać bliższą i dalszą przyszłość, oczywiście z "przymrużeniem oka".Dużym powodzeniem cieszyła się także loteria fantowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski.Wspólną zabawę uatrakcyjnili animatorzy z "Dywizjonu LKS"  przeprowadzając ciekawe konkursy. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania