Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Coś dla Niej i dla Niego

Coś dla Niej i dla Niego

Warszawa 17.02.2019

Atmosferę zbliżajacych się Walentynek i klimat sprzyjający wzajemnemu okazywaniu ciepła oraz sympatii czuć w naszej szkole od kilku dni.W romantyczny nastrój całą społeczność szkolną wprowadziły piękne dekoracje i ogrom czerwieni, które stanowiły tło zbliżającego się Święta Zakochanych.

Talentowicze zadbali, aby wszyscy sympatycy Walentynek mieli możliwość zakupienia czerwonych, pięknie wykonanych pudełeczek z niespodzianką w środku, pysznych, walentynkowych  galaretek z owocami,,ozdobionych własnoręcznie ciasteczek,lizaków  oraz innych walentynkowych gadżetów.To najbardziej romantyczne święto świata można uznać za wyjatkowo udane.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania