Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
Co za czwartek !!!

Co za czwartek !!!

Warszawa 16.04.2015

Jaka radość !!! – a jednak to nie koniec naszych kiermaszów czwartkowych. Dzisiaj w członków SKO wcielili się pracownicy naszej szkoły; Pani sekretarka Asia Maluga, Panie sprzątaczki – Monika Iwaniak, Marzena Papis, Dorota Kaluźniak, Larysa Nizioł i Ewa Smyk oraz Pan od wszystkiego czyli Pan Waldek Jaworski.

 Przygotowali stół pełen niespodzianek. Były dwa rodzaje gorących pierożków, naleśniki z bananami i nutellą, drożdżowe rogaliki, dwa rodzaje drożdżowych bułeczek, sernik a także coś tradycyjnego – golasy starozamojskie (czyli pierogi z kaszy gryczanej, ziemniaków i sera pieczone bez ciasta). Ale niespodzianka! Ale to nie koniec przygotowanych atrakcji. Dzisiaj i tylko dzisiaj wszyscy posiadacze samochodów mogli skorzystać z mycia szyb dla Talentowiska.  „Chcesz mieć szyby w aucie jak marzenie, zaproś Waldka na czyszczenie!” Reklamy Pana Waldka nikt nie ominął  a on miał pełne ręce roboty. Było wesoło i syto. Dziękujemy serdecznie za pomoc i wsparcie naszego projektu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień