Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Ciało w ruch-zdrowy duch

Ciało w ruch-zdrowy duch

Warszawa 24.02.2019

Talentowicze dbają o własną sprawność fizyczną oraz aktywnie spędzają czas wolny, chętnie także korzystają z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów. Jedną z takich osób jest pani Olga Kowalczyk- instruktorka fitness, która dokłada wszelkich starań, aby młody, kreatywny duch naszych uczniów gościł w zdrowym ciele.

Od stycznia 2019 roku  uczennice  naszej szkoły mają możliwość uczestniczyć  pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego w zajęciach fitness w siłowni ALTER EGO. Dzięki tym spotkaniom kształtują siłę mięśni, prawidłową postawę, dbają o wygląd, pokonują bariery,  nieśmiałość, kształtują poczucie własnej wartości. Uczestnicząc w tych spotkaniach Talentowiczki  zachęcają innych do prowadzenia  aktywnego i  zdrowego stylu życia.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania