Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
CHRONIĘ NATURALNE ŚRODOWISKO

CHRONIĘ NATURALNE ŚRODOWISKO

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 09.12.2014

ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH: makulatury, nakrętek, płyt CD/DVD, baterii.

Akcja zbiórki surowców wtórnych na terenie naszej szkoły będzie trwała

od 08 grudnia 2014r do 31 marca 2015 roku.

ZBIÓRKA MAKULATURY

Zachęcamy wszystkich do udziału w zbiórce makulatury (gazety, czasopisma, katalogi, foldery, tekturę i opakowania tekturowe). Makulaturę zapakowaną
w paczki wielkości maksymalnie 40cm x 30cm podpisaną (kartka z symbolem klasy), przekazujemy w każdy piątek w szatni Paniom woźnym do boksu znajdującego się w szkole podstawowej.  Dla sprawnej organizacji akcji, dniem zbiórki jest każdy piątek. Klasa, która uzbiera najwięcej makulatury otrzyma nagrodę niespodziankę!!!

ZBIÓRKA NAKRĘTEK i PŁYT DVD/CD

Nie wyrzucaj plastikowych nakrętek z opakowań po napojach, detergentach czy innych artykułach spożywczych i starych płyt CD/DVD. Zbieraj je i przynieś do szkoły.  Liczy się każdy kilogram, a nawet każda nakrętka czy płyta. Akcja polega na zbieraniu  plastikowych zakrętek z butelek po wodzie mineralnej, napojach, sokach, itd.  i starych płyt CD/DVD. Zbieramy plastikowe zakrętki typu PET i HDPE.  Nakrętki i płyty  wrzucamy  do oznaczonych pojemników  znajdujących się w naszej  szkole.

 

Nie bądź obojętny zbieraj surowce wtórne!

 

 

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania