Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół Nr 4 w Dęblinie
Charytatywny Kiermasz Wielkanocny

Charytatywny Kiermasz Wielkanocny

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół Nr 4 w Dęblinie
Warszawa 26.03.2015

Pomoc dla Kuby

26 marca uczennice klasy II gimnazjum z pomocą opiekuna SKO i nauczycielki plastyki poprowadziły kiermasz ozdób wielkanocnych. Ozdoby wykonali uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum oraz kilku pracowników szkoły. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów klas I-III szkoły podstawowej i pracowników szkoły. Cały dochód ze sprzedaży ozdób przeznaczony jest na zakup sprzętu do rehabilitacji dla  9 - letniego Kuby, chorego na zespół schorzeń neurologicznych. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

MikołajkowiSKO

07.12.2019
6 grudnia odbył się u nas MIKOŁAJKOWY KIERMASZ CIASTECZEK Kiermasz trwał cały dzień i był oblegany na każdej przerwie. Z cała pewnością każdy znalazł coś słodkiego. Zysk ze sprzedaży ciasteczek zasilił konto SKO .
Więcej MikołajkowiSKO

Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

07.12.2019
W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na Szlachetną Paczkę na terenie Gminy Wąsewo. Celem akcji jest wsparcie mieszkańców, którzy nie mają możliwości normalnego funkcjonowania.
Więcej Zbiórka publiczna SZLACHETNA PACZKA z SKO

Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.

07.12.2019
W ubiegłym roku w przedsięwzięcie włączyli się uczniowie i nauczyciele z ponad 6 tys. placówek. Organizowali oni zbiórki darów dla potrzebujących, pomagali seniorom w przedświątecznych porządkach, odwiedzali osoby chore i samotne. W tym roku i my postanowiliśmy dołączyć do tej akcji. Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski zapozna się z działaniami prowadzonymi przez szkoły, przedszkola i placówki oświatowe w okresie przedświątecznym.
Więcej Ruszyła akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #Razem Na Święta.