Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa we Wróblińcu
Cała Polska czyta dzieciom

Cała Polska czyta dzieciom

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa we Wróblińcu
Warszawa 01.02.2015

Odwiedziny Pani Dyrektor w Szkole w Bogdaju

Na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia pani Anna Miszkiewicz – Dyrektor Gimnazjum we Wróblińcu została zaproszona do Szkoły  Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju w celu przeczytania uczniom oraz przedszkolakom kilku świątecznych opowieści w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Pani Anna Miszkiewicz przeczytała skróconą wersję Opowieści Wigilijnej oraz opowiadanie o świętym Mikołaju. Dzieci słuchały w wielkim skupieniu, dlatego nie miały problemów z odpowiadaniem na pytania lektorki. Oprócz mądrych refleksji na temat ogromnej wartości Świąt Bożego Narodzenia, jakimi były „karmione” przez lektorkę, zostały poczęstowane cukierkami i soczystymi jabłkami, aby przygoda z książką kojarzyła się im zawsze z czymś przyjemnym i radosnym.

Pani Dyrektor Gimnazjum we Wróblińcu podarowała również kilka książeczek dla biblioteki szkolnej Bogdaju.  Za tę miłą wizytę uczniowie podziękowali jej gromkimi brawami, a Pani Dyrektor Beata Adamczyk wręczyła Pani Miszkiewicz podziękowanie za włączenie się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom” i propagowanie czytelnictwa wśród młodych czytelników.

Pozostałe wpisy z tej kategorii