Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Bożonarodzeniowy kiermasz ciast świątecznych

Bożonarodzeniowy kiermasz ciast świątecznych

Warszawa 20.12.2013

18 grudnia 2013 po raz pierwszy w naszej szkole odbył się kiermasz ciast świątecznych. Była to akcja dochodowa przeprowadzona w ramach konkursu „SPÓŁDZIELNIA DOBRYCH SERC”

~~W tym roku zbieramy fundusze na zakup przyrządów do nowoczesnych form gimnastyki. Pomysł okazał się bardzo trafiony, kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli naszej szkoły. Wspaniałe wypieki uczniów i ich rodziców zachęcały do zakupu
i w błyskawicznym tempie znikały ze stolików sprzedających. Za symboliczną złotówkę można było kupić jedną porcję ciasta. Dochód z przeprowadzonego kiermaszu wyniósł 166 zł. Pieniądze z tej akcji i kolejnych, które odbędą się w II półroczu, zostanie przeznaczony na realizację głównego celu konkursu – zakup przyrządów sportowych.
Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom za upieczenie i przekazanie pysznych ciast na kiermasz, a wszystkim uczniom i nauczycielom za wsparcie tej szlachetnej akcji.
Mamy nadzieję, że takie przedsięwzięcia będą kontynuowane w przyszłości.
 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania