Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Bo coś w szaleństwach jest młodości, wśród lotu wichru, skrzydeł szumu, Co jest mądrzejsze od mądrośći i rozumniejsze od rozumu-Leopold Staff

Bo coś w szaleństwach jest młodości, wśród lotu wichru, skrzydeł szumu, Co jest mądrzejsze od mądrośći i rozumniejsze od rozumu-Leopold Staff

Warszawa 12.02.2018

,,Miło szaleć, kiedy czas po temu…”- 10 lutego 2018 roku uczniowie Jedynki, w tym wielu Talentowiczów bawiło się na długo oczekiwanym balu gimnazjalnym.

W życiu każdego ucznia szkoły gimnazjalnej jednym z najważniejszych wydarzeń jest egzamin. Jednak nie samą nauką żyje człowiek. Tradycją naszej szkoły jest bal gimnazjalisty, który w bieżącym roku szkolnym rozpoczął się uroczystym polonezem a następnie radosną zabawą. Przy dźwiękach muzyki puszczanej przez DJ-a nikt nie zagrzał na długo miejsca przy stole. Wśród tańców nie zabrakło również stającej się powoli  tradycją belgijki, która pojawiła się nie raz tej nocy. Ta ważna uroczystość była okazją do podsumowania ostatnich trzech lat oraz podziękowaniem dla nauczycieli za poświęcony czas, cierpliwość i lata nauki.Wieczór ten zostanie na długo nie tylko w naszych głowach, ale również na fotografiach i przede wszystkim w sercach. 

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień