Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Bo coś w szaleństwach jest młodości, wśród lotu wichru, skrzydeł szumu, Co jest mądrzejsze od mądrośći i rozumniejsze od rozumu-Leopold Staff

Bo coś w szaleństwach jest młodości, wśród lotu wichru, skrzydeł szumu, Co jest mądrzejsze od mądrośći i rozumniejsze od rozumu-Leopold Staff

Warszawa 12.02.2018

,,Miło szaleć, kiedy czas po temu…”- 10 lutego 2018 roku uczniowie Jedynki, w tym wielu Talentowiczów bawiło się na długo oczekiwanym balu gimnazjalnym.

W życiu każdego ucznia szkoły gimnazjalnej jednym z najważniejszych wydarzeń jest egzamin. Jednak nie samą nauką żyje człowiek. Tradycją naszej szkoły jest bal gimnazjalisty, który w bieżącym roku szkolnym rozpoczął się uroczystym polonezem a następnie radosną zabawą. Przy dźwiękach muzyki puszczanej przez DJ-a nikt nie zagrzał na długo miejsca przy stole. Wśród tańców nie zabrakło również stającej się powoli  tradycją belgijki, która pojawiła się nie raz tej nocy. Ta ważna uroczystość była okazją do podsumowania ostatnich trzech lat oraz podziękowaniem dla nauczycieli za poświęcony czas, cierpliwość i lata nauki.Wieczór ten zostanie na długo nie tylko w naszych głowach, ale również na fotografiach i przede wszystkim w sercach. 

 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania