Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
„Biało – czerwony dzień” w ZS w Latowiczu

„Biało – czerwony dzień” w ZS w Latowiczu

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 10.11.2017

10 listopada 2017r.

W piątek, 10 listopada (ostatni dzień zajęć przed Świętem Niepodległości), na terenie naszego przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum królowały biało – czerwone barwy.

           Wszystko za sprawą działań Samorządu Uczniowskiego, którego członkowie zaprosili do kolejnej akcji ubrania się w biało – czerwone barwy. Tym razem celem było przypomnienie o czekającym nas najważniejszym święcie państwowym  rocznicy Odzyskania  Niepodległości.

            Do „biało - czerwonego dnia” szykowaliśmy się jednak cały tydzień.  Na korytarzach można było spotkać przedszkolaków, uczniów i nauczycieli, którzy swoim ubiorem przypominali wszystkim, jak wyglądają barwy naszej flagi narodowej..

            Po przygotowaniu okolicznościowych gazetek i ogłoszeniu „biało – czerwonego” dnia przez Samorząd Uczniowski. Zapraszamy na świętowanie tej uroczystości w gronie najbliższych w dniu 11 listopada 2017r., biorąc udział we Mszy św. w intencji  Ojczyzny o godz. 10.00 w kościele Świętej Trójcy w Latowiczu.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania