Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Bezpieczne wakacje 2015

Bezpieczne wakacje 2015

Warszawa 27.10.2015

W czwartek, 22 października 2015 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu odbyło się podsumowanie etapu Powiatowego Konkursu Plastycznego "Bezpieczne wakacje 2015".

Celem konkursu było uświadomienie dzieciom i młodzieży zagrożeń związanych z wakacyjnymi wyjazdami, poprawa bezpieczeństwa w czasie roku szkolnego i promocja bezpiecznych zachowań na co dzień. Naszą szkołę reprezentowały trzy prace: Julii Magdziak, Emilii Kapinos i Oliwii Kalickiej. Spośród nadesłanych prac wyłonione zostały najlepsze, które wezmą udział w etapie wojewódzkim konkursu. Z naszej szkoły praca Oliwii Kalickiej zdobyła I miejsce w kategorii gimnazjów. Serdecznie gratulujemy Oliwii tego sukcesu!.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania