Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie z oddziałami gimnazjalnymi (Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza)
BARTOSZ KOWALCZYK SREBRNYM MEDALISTĄ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM

Warszawa 09.12.2015

W dniu 25 listopada br. w Kocudzy zostały rozegrane Indywidualne Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym - Gimnazjada. W kategorii chłopców bardzo dobre - drugie miejsce zajął Bartosz Kowalczyk reprezentujący naszą szkołę.

Bartek od początku turnieju prezentował się bardzo dobrze pokonując kolejno: Piotra Podkonia 3:0, Wojciecha Gierulę 3:1i Łukasza Naumiuka 3:2. W półfinale zwyciężył 3:0 z Łukaszem  Drzewieckim, rewanżując się swojemu rywalowi za porażkę w Mistrzostwach Powiatu. W finale Bartek uległ swojemu starszemu koledze z Lewartu Lubartów Mateuszowi Baranowskiemu 3:0.

Serdecznie gratulujemy naszemu reprezentantowi i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych Mistrzostwach w tenisie stołowym.