Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
Bartłomiej Rzeszut finalistą GIMTECH-u

Bartłomiej Rzeszut finalistą GIMTECH-u

Warszawa 24.03.2017

Jedenastego marca 2017 r. w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu 4 uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w drugim etapie piątej edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej "Gimtech".

W konkursie uczestniczyło 44 uczniów wyłonionych spośród 133 gimnazjalistów powiatu mieleckiego, którzy uczestniczyli w szkolnym etapie tego konkursu. Najlepszy spośród naszych reprezentantów Bartłomiej Rzeszut dostał się do ścisłego finału, gdzie zmierzył się z zadaniem praktycznym, które polegało na doborze elementów, montażu i uruchomieniu układu elektronicznego. Wszystkim chłopcom należą się słowa uznania i wielkie gratulacje, bo zakres tego konkursu obejmował rozległą wiedzę nie tylko dotyczącą techniki, ale fizyki, matematyki i informatyki.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania