Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa we Wróblińcu
Bartłomiej Jaszka

Bartłomiej Jaszka

Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa we Wróblińcu
Warszawa 13.04.2015

Spotkanie z reprezentantem Polski w piłce ręcznej - Bartłomiejem Jaszką

13 kwietnia grupa naszej młodzieży - reprezentanci szkoły w zawodach w piłkę ręczną wzięła udział w spotkaniu z Bartłomiejem Jaszką - reprezentantem Polski w piłce ręcznej. W czasie spotkania młodzież pytała Bartka o jego karierę, zainteresowania, plany na przyszłość. Wielu z uczestników zdobyła jego autograf i pamiątkowe zdjęcie.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.

09.12.2019
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja. Jej zwieńczenie nastąpiło 13 grudnia. 28 listopada zorganizowaliśmy kiermasz Andrzejkowy, sprzedawaliśmy różnego rodzaju słodkości. Kolejny kiermasz odbył się 6 grudnia z okazji Mikołajek. W tym dniu również sprzedawaliśmy kartki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły. Od 28 listopada do 6 grudnia przeprowadzona została zbiórka publiczna w naszej szkole. 9 grudnia komisja otworzyła puszki i przeliczyła zarobione pieniążki. Suma1078,70. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. 12 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek w Wąsewie.
Więcej Po raz pierwszy uczniowie i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim  wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka ‘’.