Powrót do BlogowiSKO Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie z oddziałami gimnazjalnymi (Gimnazjum nr 2 im. Henryka Sienkiewicza)
Bartek Kowalczyk ponownie srebrnym medalistą „Indywidualnych Mistrzostw Województwa w Tenisie Stołowym”

Warszawa 03.12.2016

W dniu 23 listopada br. w Kocudzy zostały rozegrane Indywidualne Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym - Gimnazjada. W kategorii chłopców, podobnie jak w ubiegłym roku, bardzo dobre - drugie miejsce zajął Bartosz Kowalczyk reprezentujący Gimnazjum nr 2 w Lubartowie.

Mistrzostwa rozegrane zostały systemem pucharowym tzw. „ruskim” do 2 przegranych meczów, gdzie pierwsze i drugie miejsce jest z prawej strony drabinki, a miejsce trzecie z lewej strony.

Bartek od początku turnieju prezentował się bardzo dobrze pokonując kolejno: Pawła Misiarza 3:0, Jakuba Zguczyńskiego 3:0 i Huberta Rogalę 3:0. W półfinale stoczył bardzo zacięty pojedynek ze swoim klubowym kolegą z Lewartu Lubartów Marcinem Jaszczukiem, zwyciężając 3:2. W finale, który stał na bardzo wysokim poziomie, Bartek uległ kolejnemu reprezentantowi Lewartu Lubartów Łukaszowi Drzewieckiemu 3:1.

Serdecznie gratulujemy naszemu reprezentantowi i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych Mistrzostwach w tenisie stołowym.