Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Bal nad bale...

Bal nad bale...

Warszawa 03.02.2017

14 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół nr 1 w Krasnymstawie odbył się długo oczekiwany przez uczniów bal gimnazjalisty.

W Zespole Szkół nr 1 w Krasnymstawie po raz kolejny odbył się już uroczysty bal dla gimnazjalistów, którzy niebawem opuszczą mury szkoły. Jak powiedziała pani Burmistrz Hanna Mazurkiewicz symbolizuje koniec pewnego etapu kształcenia,poprzedza ważny egzamin  i rozpoczęcie nowej drogi edukacyjnej.Jest też okazją do podsumowania ostatnich trzech lat, jest podziękowaniem za wzajemną pracę, naukę, razem spędzony czas,  za okazywaną sobie sympatię , empatię, wzajemny szacunek oraz dostrzeganie potrzeb innych.

Dowodem sympatii oraz szacunku może być fakt,że uczniowie obecni na balu chętnie i z wielką radością bawili się razem z niepełnosprawną koleżanką.Ich empatię mozna dostrzec nie tylko na balu, ale w codziennych sytuacjach podczas pobytu w  szkole.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania