Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Łączenie pokoleń czyli  dzień babci i dziadka w Jedynce

Łączenie pokoleń czyli dzień babci i dziadka w Jedynce

Warszawa 26.01.2018

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. To niezwykłe dni, pełne radości, uśmiechów i wzruszeń. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. W naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji tego święta. Organizacja Dnia Babci i Dziadka dała możliwość zaprezentowania projektu TalentowiSKO. Akcja rozprowadzania popcornu w ramach tego programu spotkała się z aprobatą przybyłych gości, którzy także mieli swój udział w zbieraniu środków na ważny społecznie

Trzeba przyznać, że uczniowie stanęli na wysokości zadania. W pięknie przygotowanej sali przedstawili wzruszający program artystyczny. Nie zabrakło również  ciekawych konkursów dla gości. Było to min. wiązanie krawata, wbijanie gwoździ, ubijanie piany, stylizacja fryzury, obieranie jabłka, wystawa portretów, wywiad z babcią i dziadkiem, zgadnij o kim mówię? Był także Program telewizyjny - Wybór babci i dziadka roku, koncert życzeń, taniec młodego dziadka i młodej babci i inne. 

Babcie i Dziadkowie otrzymali także pamiątkowe medale „Babcia i Dziadek na medal". Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, wyczarowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do wspomnień. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Był to dzień pełen serdeczności, uśmiechu i wspólnej zabawy. 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania