Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Ulanie - Majoracie
Audycja przez radiowęzeł

Audycja przez radiowęzeł

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Ulanie - Majoracie
Warszawa 26.10.2015

Październik miesiącem oszczędzania

Informujemy wszystkich, że od początku roku szkolnego 2015/2016    SKO wznowiło swoją działalność i zachęca wszystkich do oszczędzania.

Pamiętajcie, że realizacja Waszych planów i marzeń zależy w głównej mierze od właściwego odkładania i gospodarowania pieniędzmi!

Przypominamy, że październik jest miesiącem oszczędzania, w związku z tym ogłaszamy konkurs na najlepiej oszczędzającego ucznia Gimnazjum oraz klasę z największą liczbą oszczędzających.

Pierwsze podsumowanie wyników naszego konkursu nastąpi w listopadzie, a ostateczne rozstrzygnięcie i wyłonienie laureatów odbędzie się w czerwcu.

Zapraszamy także do wzięcia udziału w konkursie na najzabawniejszą rymowankę o oszczędzaniu.

Rymowanki należy składać na kartkach do p. Barbary Karwowskiej, do dnia 16 listopada 2015 roku. Najciekawsze rymowanki zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły a ich autorzy nagrodzeni.

Wzorem lat ubiegłych zachęcamy wszystkich do zbierania makulatury i przynoszenia jej do szkoły. Makulaturę składamy w sali nr 14. Uczniowie, którzy dostarczą makulaturę otrzymają pochwałę w zeszytach klasowych.

Dziękujemy za uwagę i życzymy sukcesów w konkursach.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania