Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Artystyczna twarz Jedynki

Artystyczna twarz Jedynki

Warszawa 27.03.2018

Pomysłem na zakończenie programu TalentowiSKO było przygotowanie wystawy ukazującej artystystyczne ujęcie przedsięwzięć szkoły w roku szkolnym 2017-18.

Nazbierało się mnóstwo fotografii utrwalających  przebieg najciekawszych wydarzeń w naszej szkole. Nawet nie myśleliśmy, że aż tyle się dzieje. A wszystko to możliwe było dzięki zaangażowaniu  uczniów, zarówno starszych, jak i młodszych, którzy  przyczynili się do wspólnego realizowania  celów założonych przez Talentowiczów. Pomocą służyli nam również  wychowawcy i nauczyciele. Duże wsparcie otrzymaliśmy od  Studia Fotograficznego państwa Sarzyńskich. Dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy  przygotować   wyjątkowo piękną wystawę fotografii pod nazwą "Artystyczna twarz Jedynki".

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania