Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Aktor Piotr Jankowski gościem Jedynki podczas Talentowiska

Aktor Piotr Jankowski gościem Jedynki podczas Talentowiska

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 31.03.2017

Finał TalentowiSKA „W świecie filmu i teatru” uświetnił swoją obecnością nasz absolwent Pan Piotr Jankowski.

Ukończył On Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, był aktorem Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej, warszawskiego Teatru Narodowego i Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Szerokiej publiczności znany jest z wielu ról w popularnych serialach telewizyjnych, m. in. „Twarzą w twarz”, „Trzeci oficer”, „Lekarze”, „O mnie się nie martw” czy „Barwy szczęścia”. Jego wizyta w Jedynce podczas filmowo – teatralnego happeningu była dla gimnazjalistów ogromną nagrodą i wyróżnieniem, tym bardziej, że Piotr Jankowski odwiedzał wszystkie stoiska, wypytywał o szczegóły związane z przygotowaniami do tego wydarzenia, brał udział w konkursach i po prostu świetnie bawił się razem z młodzieżą. Pan Piotr Jankowski zna zamiłowania filmowe naszych uczniów (w ubiegłym roku szkolnym wraz z nimi brał udział w projekcie filmowym dla TVN). Jak powiedział w późniejszej rozmowie z organizatorami, impreza „W świecie filmu i teatru” bardzo Mu się spodobała, docenił kreatywność i ogromny zapał Talentowiczów. A oni mieli ogromną frajdę rozmawiając z Nim i robiąc sobie wspólne zdjęcia.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień