Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Akcja „Nakręceni na pomaganie” cały czas trwa

Akcja „Nakręceni na pomaganie” cały czas trwa

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum nr 1 w Nidzicy
Warszawa 01.04.2017

Zaczynając na początku roku szkolną akcję „Nakręceni na pomaganie” nie zdawaliśmy sobie do końca sprawy z jej wagi i potrzeby.

Zbieranie plastikowych nakrętek w naszej szkole z przeznaczeniem dla chorej Weroniki, która była uczennicą Jedynki, nabrało ogromnego rozpędu już od pierwszego tygodnia. Przeznaczony na nakrętki duży karton po dwóch dniach był pełen, a obok niego szybko piętrzyły się worki z kolejnymi kolorowymi korkami. Każdego tygodnia nakrętki były odbierane przez rodzinę Weroniki, która serdecznie dziękuje wszystkim uczniom zaangażowanym w akcję i za konkretną finansową pomoc, jaką dostaje dzięki sprzedaży plastikowych nakrętek z Jedynki.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień