Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Zespole Szkół w Niedźwiadzie Górnej
Wyścig kolarski "Tour de Niedźwiada" oraz akcja „Kup Misia”

Wyścig kolarski "Tour de Niedźwiada" oraz akcja „Kup Misia”

Warszawa 31.10.2015

W październiku po raz pierwszy został zorganizowany w naszej szkole wyścig „Po pomoc” oraz na terenie szkoły przeprowadzono akcję „Kup Misia”.

Po raz pierwszy został zorganizowany w naszej szkole wyścig „Po pomoc”. W  inauguracyjnej edycji wystartowało około 50 uczestników.  Turniej daje  uczestnikom wyjątkową możliwość pokonania królewskiej rundy- 13 km.  Malownicze krajobrazy i kultowe podjazdy- rowery, są zachętą samą w sobie. Dzięki wyjątkowej oprawie, wspaniałej atmosferze  stał się prawdziwym świętem wszystkich miłośników kolarstwa. Przede wszystkim wyjątkowość celu przysłania wszystkie inne ideały, bowiem dochód z wpisowego został przekazany na pomoc dzieciom nieuleczalnie chorym. Kwotę rzędu 413 zł przekażemy na konto Podkarpackiego Hospicjum Dziecięcego w Rzeszowie.

W październiku była prowadzona przez szkołę podstawową i gimnazjum akcja „Kup Misia”. Uczniowie sprzedawali wśród uczniów i rodziców w czasie wywiadówki nowe, pluszowe maskotki i przybory szkolne pozyskane od anonimowych darczyńców. Pozyskane pieniądze szkoła podstawowa przekazała do Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy, a gimnazjum dla hospicjum.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

MAMY TO!

11.11.2019
7 listopada 2019 roku to data warta zapamiętania.
Więcej MAMY TO!