Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Zespole Szkół w Niedźwiadzie Górnej
Akcja „I ty możesz zostać św. Mikołajem”oraz turniej gier i zabaw sportowych pod hasłem "Jestem Świętym Mikołajem"

Akcja „I ty możesz zostać św. Mikołajem”oraz turniej gier i zabaw sportowych pod hasłem "Jestem Świętym Mikołajem"

Warszawa 10.01.2016

Już w listopadzie uczniowie gimnazjum zorganizowali akcję, która cieszyła się ogromnym powodzeniem.

Już w listopadzie uczniowie gimnazjum zorganizowali akcję, która cieszyła się ogromnym powodzeniem, wszak każdy chciał mieć w niej udział. Wszyscy staneli na wysokości zadania i wiele nowych rzeczy (słodycze, środki czystości, żywność, maskotki itp.) zostały przekazane dla hospicjum. 

Na zakończenie zbiórki został przeprowadzony turniej gier i zabaw sportowych pod hasłem "Jestem Świętym Mikołajem". Było to barwne widowisko, ponieważ wszyscy uczestnicy mieli na sobie elementy stroju Mikołaja. zawodnikami byli uczniowie, absolwenci i rodzice głównie ojcowie. W czasie turnieju sprzedawane były różne smakołyki przygotowane przez uczniów gimnazjum. Dochód 91 zł przeznaczono na hospicjum.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania