Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
"Aby serce ludzkie zapragnęło wyśpiewać zachwyt"

"Aby serce ludzkie zapragnęło wyśpiewać zachwyt"

Warszawa 20.01.2019

Wzniosła atmosfera okresu Bożego Narodzenia to doskonały czas do organizowania koncertu poświęconego Narodzonemu Dzieciątku. Atmosfera tego okresu skłoniła Talentowiczów do zorganizowania przeglądu kolęd i pastorałek.

Noworoczny koncert kolęd został dokładnie przygotowany. Talentowicze dopracowali każdy szczegół tworząc dokładny scenariusz. Każdy prezentowany utwór został przedstawiony w historycznym tle. Wśród popularnych kolęd i pastorałek  organizatorzy postarali się wyszukać "unikatowe perełki" i zaprezentowac własną interpretację wokalną i instrumentalną.Uczestnicy koncertu mogli zachwycać się brzmieniem ciekawych instrumentów  takich jak:flet poprzeczny, saxofon, skrzypce, gitara.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień