Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
"Aby serce ludzkie zapragnęło wyśpiewać zachwyt"

"Aby serce ludzkie zapragnęło wyśpiewać zachwyt"

Warszawa 20.01.2019

Wzniosła atmosfera okresu Bożego Narodzenia to doskonały czas do organizowania koncertu poświęconego Narodzonemu Dzieciątku. Atmosfera tego okresu skłoniła Talentowiczów do zorganizowania przeglądu kolęd i pastorałek.

Noworoczny koncert kolęd został dokładnie przygotowany. Talentowicze dopracowali każdy szczegół tworząc dokładny scenariusz. Każdy prezentowany utwór został przedstawiony w historycznym tle. Wśród popularnych kolęd i pastorałek  organizatorzy postarali się wyszukać "unikatowe perełki" i zaprezentowac własną interpretację wokalną i instrumentalną.Uczestnicy koncertu mogli zachwycać się brzmieniem ciekawych instrumentów  takich jak:flet poprzeczny, saxofon, skrzypce, gitara.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania