Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
W tym dniu poczuj się bardziej doceniona

W tym dniu poczuj się bardziej doceniona

Warszawa 09.03.2019

TalentowiczowSKA drużyna zadbała o piękną dekorację,by uroczystości dodać splendoru. Estetyczny wygląd otoczenia wprowadził uczestników w magiczny nastrój oraz dodał uroku całemu przedsięwzięciu.

 Przygotowania do tego wyjątkowego wieczoru  trwały dwa tygodnie. Talentowicze z wielką starannością przygotowali materiały do wykonania dekoracji. Zgodnie ze sobą współpracowali tworząc piękne kompozycje, Wspólna praca i jej efekty sprawiła im wiele radości i satysfakcji. Motywy oświetleniowe wprowadzone do scenografii pozwoliły stworzyć romantyczny nastrój, podkreślający wyjątkowość obchodzonego święta.Najwięcej pracy pochłonęły własnoręcznie wykonane upominki w postaci kwiatów z brystolu z zawartą w nich treścią podkreślającą wartość kobiety:"Pamiętaj, że jesteś kobietą, całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna ! ". 

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania