Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Absolwenci Jedynki w Spółdzielni Dobrych Serc

Absolwenci Jedynki w Spółdzielni Dobrych Serc

Warszawa 28.02.2018

Wieczór 26 lutego 2018 roku przejdzie do historii Jedynki jako wyjątkowy przede wszystkim ze względu na fakt, że na jednej scenie spotkali się absolwenci i uczniowie naszej szkoły, aby wspólnie wystąpić przed tak licznie zgromadzoną publicznością, wspierając działania Talentowiczów.

Uczestników  łączy nie tylko krasnostawska Jedynka, w której zdobywali podstawy wykształcenia, ale sam Krasnystaw, miasto urodzenia, miasto zamieszkania, miasto  inspiracji do poszukiwania „nowych nieodkrytych dróg".

Imprezie utrzymanej w konwencji miłości towarzyszyła myśl, że „Nie można pytać o życia sens, można mu tylko sens nadać… Cała wielkość naszej przygody polega na życiu, które przychodzi z pustymi rękoma, lecz opuścić nas może wzbogacone i przekształcone…”.

Koncert dostarczył  przede wszystkim dużej  porcji muzyki, tańca i poetyckiego słowa. Miłych wrażeń dostarczyli bowiem niezwykli wykonawcy. Koncert uświetnili znani artyści występujący na polskich scenach: Adrain Makar-zwycięzca programu "Mam talent" 2015 oraz Jacek Dzik - uczenik programu "Szansa na sukces".  Wśród absolwentów znaleźli się także:

  • Agnieszka Błaszczak,
  • Patryk Mąka,
  • Iga Dudzińska,
  • Wiktoria Król,
  • Zespół Apostolika,
  • Iga Czwórnóg,
  • Beata Miciuła,
  • Grzegorz Stefańczyk.
  • Marcin Chytrosz

Uczestnictwo znanych solistów miało wyjątkowy charakter ze względu na wzruszającą  tematykę zaprezentowanych utworów oraz bezinteresowne wsparcie naszych działań.Niejednemu widzowi zakręciła się w oku łza wzruszenia, gdy na jednej scenie zobaczył wspólnie śpiewających absolwentów i uczniów krasnostawskiej Jedynki.Niezapomnanych wrażeń dostarczył także  wspólny występ ojca Marcin Chytrosz (wokal) i syna- Kuba Chytrosz( perkusja).

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania