Powrót do BlogowiSKO Zespół Szkół w Latowiczu
5 GRUDNIA - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

5 GRUDNIA - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

Wpis dodany przez szkołę Zespół Szkół w Latowiczu
Warszawa 05.12.2015

Serdeczne życzenia i podziękowania

Praca, którą wykonuje się za darmo, z potrzeby serca, jest bezcenna. W celu wyrażenia uznania dla trudu wolontariuszy na całym świecie z inicjatywy ONZ obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza od 1986 roku.

To doskonała okazja, by wyrazić podziękowanie WOLONTARIUSZOM  skupionym wokół instytucji oraz organizacji pozarządowych za wysiłek, jaki wkładają w niesienie pomocy innym, zarówno na poziomie lokalnym, krajowym, jak i globalnym.

Wolontariusze oferują to wszystko, czego nie można kupić za największe pieniądze, dlatego jest to  tak szczególnie cenne.

Z tej okazji życzymy wszystkim Wolontariuszom,
dużo entuzjazmu, wytrwałości i niesłabnącej wiary,
że to, co robią ma sens!

Matka Teresa z Kalkuty powiedziała:

„Nie jest ważne ile dajemy, ale ile miłości w to wkładamy”.

Cieszymy się ogromnie, że grono wolontariuszy w naszej szkole stale się powiększa i że zawsze można liczyć na  Ich pomoc. Wszystkim, którzy z nami współpracują serdecznie DZIĘKUJEMY, a tych, którzy chcieliby zostać wolontariuszami ZAPRASZAMY!

Wolontariat "Starszy Brat - Starsza Siostra"

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania