Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
26. Finał WOŚP. W niedzielę 14 stycznia 2018 roku już po raz dwunasty zagraliśmy z Orkiestrą Jurka Owsiaka.

26. Finał WOŚP. W niedzielę 14 stycznia 2018 roku już po raz dwunasty zagraliśmy z Orkiestrą Jurka Owsiaka.

Warszawa 19.01.2018

Członkowie naszej SKO to również wolontariusze WOŚP.

 14 stycznia 25 wolontariuszy rozpoczęło zbiórkę 26. Finału. Nasi uczniowie byli obecni z puszkami na terenie Borowej, Glin Małych i Górek.

W tym roku zebraliśmy łącznie: 9 198,31 złotych, 7,07 euro i 0,15 GBP. To nasz kolejny rekord w tej szlachetnej Akcji!

Pieniądze te przekazaliśmy na konto WOŚP "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". Wolontariusze byli również obecni w Gminnym Ośrodku Kultury W Borowej, gdzie miała miejsce licytacja gadżetów WOŚP, pokazy taneczne i fitness. Atrakcją tego wieczoru był pokaz Boksu Olimpijskiego w wykonaniu zawodników Sekcji Bokserskiej MUKS "Iryda" Mielec. Największe wrażenie na publiczności wywarły walki sparingowe młodych pięściarzy. Zawodnicy MUKS "Iryda" przekazali do licytacji na rzecz WOŚP klubową koszulkę, która osiągnęła najwyższą cenę spośród licytowanych przedmiotów.

Zakupione w wyniku licytacji przedmioty oraz wolne datki zebrane w GOK-u w Borowej zasiliły konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotą: 1037,25 złotych.

Podsumowania tegorocznego finału WOŚP dokonali członkowie Sztabu w składzie: Ilona Drozdowska-Nieć - Szef Sztabu, Alicja Polak, Edyta Gawżyńska, Michał Opałacz.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania