Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!

24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!

Warszawa 12.01.2016

POBILIŚMY REKORD! W tym roku zebraliśmy łącznie: 8 862,22 złotych, 4,20 euro i 10 pensów

Już po raz dziesiąty nasza szkoła jest organizatorem akcji WOŚP na terenie naszej gminy.

Sztab składający się z 34 wolontariuszy przy naszej szkole rozpoczął 24. Finał WOŚP od samego rana. Nasi uczniowie jako wolontariusze prowadzili przez cały dzień zbiórkę pieniężną na terenie Borowej, Glin Małych i Górek. 

Sładamy serdeczne podziękowania organizatorom Festynu: Wójtowi Gminy Borowa, Przewodniczącemu Rady Gminy Borowa, Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury, pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury oraz wszystkim sponsorom różnych gadżetów oddanych na licytację. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom naszej gminy, którzy wzięli udział w tym wielkim wydarzeniu, w akcji niesienia pomocy potrzebującym i wrzucili datek do puszek naszych wolontariuszy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania