Powrót do BlogowiSKO Publiczne Gimnazium im.Wincentego Witosa w Pławie
23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!

Warszawa 15.01.2015

W niedzielę 11 stycznia 2015 roku już po raz dziewiąty zagraliśmy z Orkiestrą Jurka Owsiaka.

Sztab składający się z 25 wolontariuszy przy naszej szkole zbierał przez cały dzień pieniądze na terenie Borowej i Glin Małych.

Ponadto Sztab nasz po raz trzeci uczestniczył w zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Borowej Festynie.  Występy były przerywane licytacjami wielu gadżetów i przedmiotów ofiarowanych organizatorom 23. Finału WOŚP. Jednym z nich była koszulka, którą otrzymała szkoła jako nagrodę z Banku Spółdzielczego w Borowej za wygrany w ubiegłym roku konkurs "Spółdzielnia dobrych serc". Pieniądze uzyskane za zakupione w wyniku licytacji przedmioty zasiliły konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotą: 1 971,85 złotych i 5 euro.

W tym roku zebraliśmy łącznie: 6 678,16 złotych, 6,29 euro i 2 korony czeskie.

Szef Sztabu serdecznie dziękuje członkom Sztabu, wszystkim wolontariuszom za poświęcenie swojego , wolnego czasu oraz ich rodzicom za zaangażowanie w tę akcję. Sie ma!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania