Powrót do BlogowiSKO Gimnazjum w Nałęczowie
18 marca 2016r. w budynku Nałęczowskiego Ośrodka Kultury

18 marca 2016r. w budynku Nałęczowskiego Ośrodka Kultury

Wpis dodany przez szkołę Gimnazjum w Nałęczowie
Warszawa 04.04.2016

18 marca 2016r. w budynku Nałęczowskiego Ośrodka Kultury odbył się finał Konkursu ,,Wyjdz z cienia – pokaż swój talent” organizowanego przez grupę projektową ,,Talentowisko” i samorząd szkolny Gimnazjum im. E.M. Andriollego w Nałęczowie.

 18 marca 2016r. w budynku Nałęczowskiego Ośrodka Kultury odbył się finał
Konkursu ,,Wyjdz z cienia – pokaż swój talent” organizowanego przez grupę projektową ,,Talentowisko” i samorząd szkolny Gimnazjum im. E.M. Andriollego w Nałęczowie. Patronat na imprezą i główną nagrodę ufundował burmistrz Nałęczowa. Nagrodę za II i III miejsce zapewnił Zakład Leczniczy Uzdrowisko Nałęczów, a słodkie upominki dostarczyło Nałęczowskie Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji. Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy.

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania