Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
W oczekiwaniu na Święto Kobiet.

W oczekiwaniu na Święto Kobiet.

Warszawa 05.03.2019

Z wielki zapałem i radością Talentowicze przystąpili do przygotowywania Święta Kobiet. Wszyscy chcieli, by Dzień 8 Marca był wielkim wydarzeniem zapamiętanym przez wszystkich uczestników spotkania, a szczególnie kobiety w dniu ich święta.

Prace rozpoczęto od opracowania scenariusza uroczystości, zaprojektowania wystroju sali, plakatu informujacego o święcie oraz  wykonania projektu zaproszeń i upominków dla kobiet.Ta wyjatkowa uroczystość ściśle związana jest z realizacją jednego z zadań  konkursowych w ramach programu TalentowiSKO. Uczestnicy programu "Talenty mnożymy" to spora grupa młodych ludzi, bardzo utalentowanych, która swoimi  pasjami i umiejętnosciami postanowiła podzielić się z innymi.W tym celu zaproszono wiele osób tworzących historię naszej szkoły, przede wszystkim rodziców i nauczycieli, emerytowanych nauczycieli, pracowników obsługi,przedstawicieli Rady Rodziców. Wystosowano także zaproszenia do władz Banku Spółdzielczego oraz przedstawicieli miasta i gminy Krasnystaw. Uczniowie opracowali scenariusz uroczystości. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień