Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
W oczekiwaniu na Święto Kobiet.

W oczekiwaniu na Święto Kobiet.

Warszawa 05.03.2019

Z wielki zapałem i radością Talentowicze przystąpili do przygotowywania Święta Kobiet. Wszyscy chcieli, by Dzień 8 Marca był wielkim wydarzeniem zapamiętanym przez wszystkich uczestników spotkania, a szczególnie kobiety w dniu ich święta.

Prace rozpoczęto od opracowania scenariusza uroczystości, zaprojektowania wystroju sali, plakatu informujacego o święcie oraz  wykonania projektu zaproszeń i upominków dla kobiet.Ta wyjatkowa uroczystość ściśle związana jest z realizacją jednego z zadań  konkursowych w ramach programu TalentowiSKO. Uczestnicy programu "Talenty mnożymy" to spora grupa młodych ludzi, bardzo utalentowanych, która swoimi  pasjami i umiejętnosciami postanowiła podzielić się z innymi.W tym celu zaproszono wiele osób tworzących historię naszej szkoły, przede wszystkim rodziców i nauczycieli, emerytowanych nauczycieli, pracowników obsługi,przedstawicieli Rady Rodziców. Wystosowano także zaproszenia do władz Banku Spółdzielczego oraz przedstawicieli miasta i gminy Krasnystaw. Uczniowie opracowali scenariusz uroczystości. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania