Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Rozwijamy skrzydła wyobraźni- talenty plastyczne

Rozwijamy skrzydła wyobraźni- talenty plastyczne

Warszawa 31.01.2019

Uzdolnieni plastycznie uczniowie Jedynki wzięli udział w konkursie plastycznym pt. "MUZEUM PREZENTUJE" zorganizowanym przez Muzeum Regionalne w Krasnymstawie Zadanie polegało na zobrazowaniu w dowolnej technice plastycznej wystawy, ekspozycji, konkretnego eksponatu lub prezentacji wybranego artysty, którą uczestnik chciałby zorganizować i oglądać w Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie.

29 stycznia 2019 r. odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego „MUZEUM PREZENTUJE!”. W konkursie wzięło udział 34 uczniów naszej szkoły z klas I – VII i  III gimnazjum.Prace uczniów zostały ocenione bardzo wysoko.

I miejsce zajęła – Julia Skubisz z klasy IV c,

II miejsce – Sebastian Łukasik z klasy IV c

III miejsce – Zuzanna Ślusarczyk z klasy VII a,

wyróżnienia otrzymali:

Filip Laskowski z klasy II b ,

Nikodem Bzówka z klasy IV d              

Przemysław Guz z klasy V c.

Zwycięzcy dostali atrakcyjne nagrody. Natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział oraz słodkie upominki.Gratulujemy!!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

UWAGA KONKURS!

17.10.2019
Członkowie SKO przygotowali kolejny konkurs na miesiąc listopad oraz wykonali gazetkę pt: " Oszczędzać, jak to łatwo powiedzieć"... :)
Więcej UWAGA KONKURS!

Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

13.10.2019
Regulamin konkursu na pracę pisemną Cele konkursu: Popularyzowanie wśród uczniów idei oszczędzania Kształtowanie wyobraźni uczniów Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do uczniów klas I-VIII Tematyka pracy: „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „ Konkurs będzie oceniany w kategoriach wiekowych Klasy I-III Klasy IV-VIII Praca pisemna Prace należy opisać na odwrocie kartki: nazwisko i imię ucznia, klasa Termin: 8 listopada 2019 r. – piątek do opiekuna SKO
Więcej Konkurs na pracę pisemną „Ziarnko do ziarnka, czyli mój sposób na oszczędzanie”- zdradź nam swoją tajemnicę … „

Bajkowe SKO

10.10.2019
Członkowie szkolnego SKO bardzo aktywnie przyłączyli się do wspólnego napisania bajki, które zorganizowała biblioteka szkolna.
Więcej Bajkowe SKO

Apel podsumowujący miesiąc wrzesień

10.10.2019
Apel podsumowujący miesiąc wrzesień 8 października na apelu podsumowaliśmy najlepiej oszczędzająca klasę. Okazało się, że jest to klasa VIII . Wyłoniliśmy również mistrzów oszczędzania w miesiącu wrześniu. Klasa VIII w tej kategorii też zwycieżyła, gdyż mistrzynią została Skoczeń Wioletta Każdy z uczniów dostał dyplom i upominek związany z SKO.
Więcej Apel podsumowujący miesiąc wrzesień