Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Rozwijamy skrzydła wyobraźni- talenty plastyczne

Rozwijamy skrzydła wyobraźni- talenty plastyczne

Warszawa 31.01.2019

Uzdolnieni plastycznie uczniowie Jedynki wzięli udział w konkursie plastycznym pt. "MUZEUM PREZENTUJE" zorganizowanym przez Muzeum Regionalne w Krasnymstawie Zadanie polegało na zobrazowaniu w dowolnej technice plastycznej wystawy, ekspozycji, konkretnego eksponatu lub prezentacji wybranego artysty, którą uczestnik chciałby zorganizować i oglądać w Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie.

29 stycznia 2019 r. odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego „MUZEUM PREZENTUJE!”. W konkursie wzięło udział 34 uczniów naszej szkoły z klas I – VII i  III gimnazjum.Prace uczniów zostały ocenione bardzo wysoko.

I miejsce zajęła – Julia Skubisz z klasy IV c,

II miejsce – Sebastian Łukasik z klasy IV c

III miejsce – Zuzanna Ślusarczyk z klasy VII a,

wyróżnienia otrzymali:

Filip Laskowski z klasy II b ,

Nikodem Bzówka z klasy IV d              

Przemysław Guz z klasy V c.

Zwycięzcy dostali atrakcyjne nagrody. Natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział oraz słodkie upominki.Gratulujemy!!!

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania