Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
"Mieć dobre serce, zawsze służyć innemu, być bliźnim pomocnym, nie pytać się czemu".

"Mieć dobre serce, zawsze służyć innemu, być bliźnim pomocnym, nie pytać się czemu".

Warszawa 16.01.2019

Uczniowie Jedynki oraz Talentowicze przejęci losem niełnosprawnych dzieci poznanych wcześniej na spotkaniu z okazji zbliżającej się Gwiazdki w Niepublicznym Przedszkolu dla Dzieci Niepełnosprawnych w Krasnymstawie postanowili przygotować dla nich muzyczną niespodziankę.

Podczas koncertu "Aniołkowe granie"  na scenie  Krasnostawskiego Domu Kultury  pojawili się ogólnopolscy oraz lokalni artyści wspierający zbiórkę środków na turnus rehabilitacyjny dla Danusi i dostosowanie łazienki do możliwości Karolinki. Wśród wykonawców znaleźli się utalentowani uczniowie naszej szkoły, którzy zaśpiewali i zatańczyli dla dziewczynek.Wystąpili także Talentowicze, dedykując utwór specjalny dla zaprzyjaźnionych koleżanek z przedszkola.

 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania