Powrót do BlogowiSKO Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im Adama Mickiewicza w Krasnymstawie
Aniołkowe granie

Aniołkowe granie

Warszawa 10.01.2019

Aniołkowe granie jest ogólnopolskim projektem,który ma na celu propagowanie ideii rodzicielstwa zastępczego wśród dzieci, młodzieży, rodziców i placówek edukacyjnych oraz integrację środowisk przedszkoli, szkół i placówek opiekuńczych. Jedną z form jest koncert charytatywny dedykowany dzieciom z rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka i pogotowi opiekuńczych, w czasie którego przedstawiciele szkół i przedszkoli wręczają paczki z upominkami wychowankom z rodzinnych form pieczy zastępczej.

W tym niezwykłym wydarzeniu organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole dla Dzieci Niepełnosprawnych w Krasnymstawie, które odbędzie 14 stycznia w Krasnostawskim Domu Kultury  nie zabraknie oczywiście Talentowiczów, którzy chcieliby pomóc spełnić marzenia bohaterek koncertu-Karolinki i Danusi.Talentowicze zaoferowali swoją pomoc w dekorowaniu  sali widowiskowej oraz przygotowują własnoręcznie wykonane upominki-niespodzianki. 

Pozostałe wpisy z tej kategorii

Etap II międzyszkolny

18.03.2020
W tej części konkursu zaprosiliśmy uczniów ze szkół z naszej gminy, którzy również biorą udział w kolejnej edycji konkursu„ Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.
Więcej Etap II międzyszkolny

Podziękowania

18.03.2020
W przedświątecznych przygotowaniach nie zapomnieliśmy wesprzeć hospicjum w Wiśniowej. W akcji "Bądźmy razem" uczniowie zebrali kosmetyki i wykonali piękne pocztówki dla podopiecznych hospicjum.
Więcej Podziękowania